KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896389
nr 1489 6389
Evert, Signerad, Stilleben med frukter. Olja på duk, 64x79 cm, yttermått inklusive ram: 77x93 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:05:50
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr